phone_image +38(093) 252 06 59

fb_icon vk_icon od_icon
logo_reneissance

Увага!

Ті, хто не придбав фестивальний пакет, але бажає відвідати пішу екскурсію Трускавцем, майстер-клас з вокалу від Rulada, майстер-клас з акторської майстерності від Олега Лисія, дискотеку та вечір знайомств, може придбати усе в комплексі за 300 грн.

 

ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА 

ПІША ЕКСКУРСІЯ ТРУСКАВЦЕМ

Вартість екскурсії – безкоштовно (для учасників фестивалю та супроводжуючих, що перебувають по фестивальному пакету)! Супроводжуючі особи, що не проживають за фестивальним пакетом, оплачують 50 грн./особа. 

ЗООПАРК «ЛІМПОПО»

«Лімпопо» – найбільший зоопарк у Львівській області. На даний час у нас проживає більше 300 тварин, що представляють сотні різних видів світової фауни. Територія зоопарку складає більше 4 гектар. На території зоопарку розташоване кафе, літній дворик, майданчик для дітей та сувенірна лавка.

Вартість екскурсії – 170 грн./дитина, 200 грн./дорослий. Тривалість екскурсії – 2,5-3 години.

ДЕЛЬФІНАРІЙ «ОСКАР»

Єдиний на Західній Україні лікувально-оздоровчий комплекс з дельфінами «Оскар» щиро запрошує всіх глядачів відвідати унікальні вистави та отримати незабутні враження. В дельфінарії знайшли свій новий будинок шість дельфінів і три морські котики. У дітей та дорослих є можливість поспілкуватися з морськими тваринами, поплавати в басейні з дельфінами і зробити пам’ятне фото (за додаткову оплату).

Вартість екскурсії – 200 грн./особа. Діти-інваліди – безкоштовно! 

АРТ-МАЙСТЕРНЯ «ІНШИЙ СВІТ» 

  • 3d фотозона (понад 20 інсталяцій, на фоні яких можна зробити чудові фото з 3D ефектом);

  • Галерея оптичних ілюзій (інтелектуальні розваги);

  • Планетарій (пізнавально-розважальний відеоконтент);

  • Кімната кривих дзеркал;

  • Дартс атракціон «Лопни кулька»;

  • Послуги фотографа для костюмованої фотосесії (окрема послуга);

Є можливість замовити магніти на місці, з найкращими фото, видрукувати фото на форматі А4.

Обіцяємо незабутні враження, щиру радість і захват від нового формату розваг.

Вартість екскурсії – 180 грн./особа (для учасників фестивалю) і 200 грн./особа для відвідувачів. Тривалість екскурсії – 2 години. Діти-сироти та діти-інваліди безкоштовно.

АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ

Розкішні прикраси середньовічних кам'яниць, де вдало переплітаються архітектурні стилі та людські долі; стіни старовинних монастирів і оборонні фортифікації княжих часів, величний ансамбль Успенської церкви – архітектурний шедевр українського ренесансу, бароковий Домініканський собор. Ви відвідаєте єврейський, російський, вірменський і польський квартали середньовічного Львова з їх цікавими історіями та легендами.

Родзинкою екскурсії буде відвідування серця середньовічного Львова – площі Ринок з її унікальними будинками, де кожен сантиметр дихає романтикою. Ознайомитеся з єдиною у Львові готичною пам'яткою – Латинською катедрою, яку будували майже 100 років, каплицею Боїмів – усипальницею багатих городян, вул. Вірменською з унікальною Вірменською церквою та будинком «Пори року», Королівським та міським арсеналами, комплексом Бернардинського монастиря... Прогуляєтеся центральним проспектом Львова – проспектом Свободи з пам'ятником Т. Шевченку та Оперним театром – архітектурною перлиною Львова, одним з найгарніших театрів Європи.

Вартість екскурсії – 300 грн./особа. Тривалість: 9.30-18.00. 

СХІДНИЦЯ – УРИЧ 

Одна з коротких, але цікавих екскурсій в ближні Карпати зі знайомством і дегустацією мінеральних вод курорту Східниця, національним парком «Сколівські Бескиди» і залишками фортеці «Тустань» (12 століття). Прогулянка по скельному масиву, колишній язичницький жертовник, прекрасні панорами Карпат і джерело святої води. Вільний час. За бажанням бойківська кухня. 

Вартість екскурсії – 200 грн./особа. Тривалість: 14.30-18.30.

СКЕЛІ ДОВБУША 

Одна з цікавих екскурсій в Карпати Івано-Франківської області. У програмі екскурсії: знайомство з містом Стрий та курортом Моршин, каскадними водоспадами на річці Суккіль, «Кам'яним дивом Карпат» - скелями Довбуша в урочищі Соколине. Пішохідна екскурсія тривалістю 1,5 години, відвідування печер Довбуша, різноманітність скель з назвами і легендами. Неповторна панорама Карпат. Бойківська-гуцульська кухня гуцульських колиб.

Вартість екскурсії – 300 грн./особа. Тривалість: 14.30-21.00. 

*Усі екскурсії проводяться лише при наявності мінімум 30 осіб. 

Приємного перебування на конкурсі-фестивалі «EMPIRE OF ARTS»!