phone_image +38(093) 252 06 59

fb_icon vk_icon od_icon

Громадська організація "Імперія мистецтв"

logotype

Non Governmetal Organization "Empire Of Arts"

АНДРІАНА

Image

Українська співачка, що виконує пісні у жанрі Pop-Music.

 

За період 1996-2004 років Андріана стала лауреатом та дипломантом у 33 всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях. В 2003 році виходить перший сингл Андріани «Не забуду», який стрімко вривається в Хіт-паради обласних та регіональних радіостанцій. Пісня «Не забуду» стає хітом в Україні, а співачка Андріана стає популярною. У 2004 році на телеекранах з’являється перша відео робота Андріани «Я не забуду».

 

На період з 2003-2004 рр. співочої кар’єри, Андріана уже мала більше 10 синглів. А у 2005 році вийшов її дебютний альбом «За тобою в небеса».

На початку 2004 році Андріана бере участь у проекті «Miss Music», який стає хорошим стартом і поштовхом для кар'єри співачки.

 

Також з  2004 по 2008 роки були відзняті кліпи на наступні пісні: «Вільна душа», «Love StoryЯ», «Пригорни мене».

 

Андріану починають запрошувати на різноманітні телевізійні проекти. Так на період 2004-2010 рр. неодноразово брала участь як співачка в проектах «Шлягер року», «Наша пісня».

 

З 2003 по 2016 роки відбулось більше 600 концертів Андріани у різних містах України. Андріана автором музики, співпрацює з багатьма українськими поетами.

 

23 грудня 2008 року в київському нічному клубі DISCO RADIO HALL Андріана презентувала свій другий студійний альбом «Love StoryЯ». А в 2009 була визнана «Найкращою співачкою 2009 року» по версії глянцевого журналу «RIA Львів».

В період 2008-2015 рр. Андріана випустила 10 синглів та відзняла відеороботи на пісні «Love Show», «Назовсім», «Назавжди», «Адреналін». Упродовж багатьох років співочої кар’єри Андріана виступає співорганізатором та учасником благодійних концертів, виручені кошти з продажу квитків передаються на потреби важкохворих дітей та поранених бійців АТО. Зокрема, благодійний проект Андріани «Андріана та друзі Львівщини» допомагає дитячим будинкам та шпиталям.

 

В 2016 вийшла нова пісня «В нашому серці» та однойменний відео кліп. Після цього Андріана випускає сингл та відеокліп на пісню «Неба Мало» і вона стає крайньою на цьому етапі творчості артистки, яка співала переважно сумні, ліричні пісні про кохання.

Наприкінці 2016 року, Андріана наважується та кардинально змінює напрямок музики. І з романтичної перевтілюється на веселу, відчайдушну, «безшабашну» жінку, яка співає іронічні, жартівливі пісні з балканськими мотивами. До команди музикантів додається духова секція, колектив збільшується. Відтепер у команді Андріани п’ятеро музикантів, а це повноцінний музичний гурт, який називається «ВАLCANIC BAND».

 

За рік часу артистка та її команда випускають три відео роботи: кліпи на пісні «Ла-Ла-Ла», «Бред Пітт» та «Не дала».

 

В 2017 році Андріана від’їздила концертний тур містами України. У 2018 році Андріану номіновано на звання «Співачка року» за версією премії каналу М2 «Золота Жар - Птиця». 

 

У 2018 році Андріана успішно презентувала пісню та відео кліп «Ой мамо». 2018 рік для співачки завершився прем'єрою пісні «Ча Ча Ча» #Царівна. На початку 2019 році співачка відзняла два відеокліпи на острові Балі, один з яких на пісню «Ча Ча Ча».