phone_image +38(093) 252 06 59

fb_icon vk_icon od_icon

Громадська організація "Імперія мистецтв"

logotype

Non Governmetal Organization "Empire Of Arts"

BRAVA

Image

Експресивна співачка, що володіє потужним голосом, унікальним тембром, неординарною зовнішністю, енергетикою та неабиякою харизмою!

Створює пісні для себе та для інших.

З музикою пов’язана ще з дитинства, володіє грою на арфі та фортепіано.

Має музичну освіту та навчає вокалу усіх, хто мріє співати.

Ця співачка працює у багатьох жанрах і не боїться експериментувати. Вона володіє як естрадною, так і академічною та народною манерами співу, тим самим викликаючи захоплення серед слухачів. Співає на багатьох мовах світу…

Виконавиця має за плечима великий досвід роботи та безліч перемог на престижних міжнародних конкурсах по усьому світу. Тепер вона постійний гість та член журі численних конкурсів та фестивалів як в Україні, так і поза її межами!

Організатор, представник Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів, член журі. Генеральний директор Продюсерського центру «Brava Production». Президент Міжнародних конкурсів-фестивалів дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Empire of arts» та «Empire of talents». Засновник та Голова правління ГО «Імперія мистецтв». Голова ЛОВ Української Асоціації Індустрії Моди (UKRAINIAN FASHION ASSOCIATION). Голова представництва та партнер Міжнародної громадської організації «CinemaHall» у Львові. Журналіст. Сценарист та редактор телевізійних проектів «Лабух-Шоу», «СлонНАвуХО» на телеканалі «ZIK». Член журі Всеукраїнських та міжнародних конкурсів і фестивалів: «Балтійська феєрія» (м. Санкт-Петербург), «Морська симфонія», (м. Албена, Болгарія), «Золотий Олімп» (м. Херсон), «Королівство мистецтв» (м. Львів), «Міс Перлина» (м. Львів), «Досягнути мети», «Гран Прі Карпат» (м. Берегово), «Я зірка!» (м. Кривий Ріг), «Долина надії» (м. Чернівці), «Сузір’я зірок» (м. Ужгород), «Яскрава країна» (м. Трускавець), «Music start» (м. Львів), «Діамант Карпат» (м. Яремче), «Empire of arts» (м.Трускавець), «Різдвяні вогні» (Угорщина), «Міс Весна» (м.Трускавець), «Empire of talents» (м. Мукачево), «Міні-Міс Галичина» (м. Львів), «Міні Міс Трускавка» (м.Трускавець), «Балатон-Мистецтво-Молодість» (Угорщина) та ін.

Сценарист. Створює вокальні, музичні та поетичні твори, має декілька авторських пісень. Викладач вокалу.

У червні 2015 року Brava презентувала дебютний відеокліп під назвою «Втікаю!..».

 

BRAVA змогла доказати, що в Україні є якісна музика і талановиті виконавці!