phone_image +38(093) 252 06 59

fb_icon vk_icon od_icon

Громадська організація "Імперія мистецтв"

logotype

Non Governmetal Organization "Empire Of Arts"

ГУРТ «RUMBEROS»

Image

Музика завжди була засобом самовираження. Але сучасна музична індустрія висуває особливі вимоги до артистів. В епоху буйства жанрів і стилів кожен з музикантів прагне стати автором нового музичного напряму, створити свіже неповторне звучання, здатне передати емоції і настрої по-новому. Rumbero's - це музика з гарячим серцем і живими почуттями.

Фронтмен Rumbero's - латиноамериканець, відомий хореограф, шоумен і глава журі грандіозних телепроектів Амадор Лопес. Не дивно, що в музиці Rumbero's звучать заводні латиноамериканські ритми, а діяльність групи сприяє популяризації латиноамериканської музичної і танцювальної культури в Україні.

 

Група сповідує reggaeton style - стиль музики і танцю, який об'єднує в собі реггі, техно, хіп-хоп, реп, латинську музику з додаванням біта і важкого басса. Треба відзначити, що Rumbero's - єдина група в країні, яка співає в цьому стилі. Крім цього, вони - ті, хто вперше поєднав у своїй творчості дві культури: українську та латиноамериканську.

 

Творчий стрижень Rumbero's - це гарячий венесуельський мачо Амадор Лопес, неординарний і чарівний соліст гурту Олег Серафін, а також запальний шоу-балет. Всі вони є єдиним музичним організмом, де серце - це музика, а душа - це безперервний ритм танцю, в якому вони живуть.

 

У репертуарі групи - концертна програма, де кожна композиція - окрема історія, запальний ритм, приголомшливе шоу з вокалом, танцями і колоритними костюмами.