phone_image +38(093) 252 06 59

fb_icon vk_icon od_icon

Громадська організація "Імперія мистецтв"

logotype

Non Governmetal Organization "Empire Of Arts"

МИХАЙЛО ГРИЦКАН

Image

Співак, актор кіно та музикант, заслужений артист України. У мовному репертуарі співака пісні російською, українською та румунською, написані в різних стилях: рок, поп-рок, поп, лірика і шансон. Всі його пісні відрізняються сильними текстами і яскравими мелодіями. Головний секрет успіху співак бачить в особливій щирості та надриві в голосі, з якими виконує не просто пісні, а історії з життя.

 

У доробку артиста декілька альбомів, концертні тури, відеокліпи.

Михайло є керівником та солістом гурту «Гранд», який успішно гастролює зі своїми сольними концертами по Україні та за кордоном. Приємний баритон Михайла Грицкана у поєднанні з надзвичайною харизмою робить його виступи неповторними. У своїх піснях віддає себе сповна, тому швидко завойовує серця багатьох слухачів. Репертуар складає близько 90 пісень, до яких постійно додаються нові композиції.

 

Михайло Грицкан – учасник багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, шоу програм та культурно-мистецьких проектів. Брав участь у телепроектах «Голос країни», «Міняю жінку», «Караоке для дорослих», «Академія», міжнародному музичному проекті «10+10-Украина-Грузия», пройшов у фінал національного відбору на «Євробачення-2012» та ін.

 

Також, у 2012 році Михайло знявся у телесеріалі «Джамайка» з легендарним співаком Віллі Токарєвим. У 2014 р. – виконав одну з головних ролей в історичному фільмі «Окупація», а також знявся у серіалі «Красотка Ляля». У 2015 р. виконав одну з головних ролей (дядько Олекси Довбуша) в історичному фільмі «Легенда Карпат».